יום ד', כג’ בסיון תשע”ט
נשוי שנתיים ובזוגיות קרוב לעשור עם פרי מתוק בשם דניאל. נולד בקזחסטן. חובש, תואר BSc במדעי המעבדה הרפואית סיים באוניברסיטת בן גוריון בנגב, לסטפאן ניסיון רחב דרך הובלה, תוך למידה והדרכה של בני נוער בתחומי הרפואה והביולוגיה יחד עם התנדבות והשארת חותם. היום הוא משווק תוספי תזונה טבעיים והדרכה של בני נוער במספר מסגרות ותכנים שונים. סטפאן​ מאמין ביכולתו של הפרט לשנות ולשפר את העולם דרך שינוי המתחיל מבפנים. הוא טוען​ בוודאות מוחלטת שלכל אחד יש ה​כוחות לעשות שינוי משמעותי.
קרא עוד...
המרכז פועל בגנים, בבתי הספר היסודיים ובתיכון ברחבי ערד. את פעילויות המרכז מעבירות בנות השירות, הפועלות בעיר. המרכז מעביר תכנים של יהדות, ערכים ומידות, חגים. יש לנו פרויקטים כמו מנהיגות, בת-מצווה ושבת, המועברים על הצד הטוב ביותר!המרכז לוקח חלק גם בפעילויות בתפוח פיס ועובד בשיתוף גם עם הגרעין התורני "חן במדבר" בערד, גולת הכותרת של שיתוף זה הוא "יום ירושלים", המתקיים בערד כבר כמה שנים.
בעלת תואר ראשון במדע ההתנהגות. נולדתי בירושלים והיום אני תושבת באר שבע
אני טל וייס, במקור מירושלים וכיום סטודנטית בחינוך וניהול באוניברסיטת בן גוריון וגרה בבאר שבע. בשנה שעברה עבדתי ב"חויידע" ירוחם והשנה אני רכזת בחינוך לפסגות יסודי. בשנה הבאה אני מסיימת את הלימודים לתואר ראשון ויתכן שאמשיך לתואר שני ותעודת הוראה.
מירב בלדב בת 34, נשואה +4 ילדים. בעלת תואר ראשון במדעי הרוח והחברה. מועסקת בתפוח פיס כמדריכה גננת לגני רשות וחובה בעיר ומעבירה הדרכות בנושאים שונים ומגוונים ע"י המחשה וחווית למידה מהנה . בעלת עסק מירב הפעלות לילדים. מזה כשנתיים שבו אני מפעילה בימי הולדת וארועים שונים שמתקיימים בעיר דרך המתנ"ס והעיריה והספריה העירונית .
קוראים לי עידן בן 25 מבאר שבע סטודנט להנדסת תוכנה. מדריך מספר קבוצות רובוטיקה, מתעסק בכדורגל, השאיפה הכי גדולה שלי לשלב בין ספורט לטכנולוגיה במיוחד בכדורגל.
אני גדי הוברמן, תושב ערד לשעבר ובוגר בית הספר אורט בעיר. אני אחד מהמנטורים הראשיים ומקים קבוצת הFRC - PHOENIX 5654 מערד. אני עתודאי להנדסת מכונות באוניברסיטת בן גוריון ועתיד להתגייס לחיל הים בסוף מרץ. המטרה העיקרית שלי היא לקדם ולחשוף את נושאי ההנדסה, המדעים והטכנולוגיה בקרב הקהילה הסובבת אותי, בדגש על נוער בפריפריה.
שמי דניס. אני בן 17, תלמיד מתיכון "אורט" ערד. אני לומד במגמה מדעית-הנדסית, שבה נכללים המקצועות: אלגוריתמיקה, אלקטרוניקה, פיזיקה ואווירוחלל. אני התחלתי ללמוד בתפוח פיס בחוג רופאה בכיתה ח' ומאז אני מדריך רפאה, כימיה ואסטרונומיה.
אני יואב קונטנט במקור מרמת גן, עברתי לערד בכיתה ט' ושנה אחרי זה הצטרפתי לתפוח פיס. אני לומד במגמת תקשורת בתיכון אורט ערד. אני מדריך בנושאי אסטרונומיה, כימיה, פיזיקה וביולוגיה.
שמי סאלי אזולאי, בן 28 מדימונה. למדתי בבית ספר אפלמן בדימונה שם סיימתי 12 שנות לימוד עם תעודת בגרות מלאה במגמה עיונית כרגע אני סטודנט להנדסת תוכנה שנה ג במכללת סמי שמעון בבאר שבע
בוגרת תיכון אורט ערד במגמת פיזיקה. עסקתי בהדרכה במגוון מסגרות מתנועות נוער, תוכנית המדצ"ים לפיזיקה בתיכון ועד השירות הצבאי בתור רכזת חינוך. כעת מדריכה מספר קבוצות בתפוח פיס בנושאי אסטרונומיה ורובוטיקה לילדי גן.
אירועים וחדשות
קמפוס מדעי טכנולוגי
רובוטיקה FIRST
תערוכת אמנות לאה מיכלסון
רפואה ובריאות
ביולוגיה וכימיה
היסטוריה ויהדות
פיזיקה ואסטרונומיה
מדע ואומנות
הנדסה